09354237916

نکاتی در مورد چرخ خیاطی کاچیران
نویسنده خبر : مدیر سایت    
چهار شنبه 26 تیر 1398
    
تعداد بازدید: 1209
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/4/26

شرکت تولیدی چرخ خیاطی کاچیران به طور مستقیم حدود 400 نفر و به طور غیرمستقیم حدود 10 هزار نفر را اشتغال زایی می کند.

تامین نیاز کشور با ظرفیت تولید حداکثری

شرکت کاچیران امروزه اولین تولیدکننده چرخ خیاطیِ در ایران است که از سال 1358 بعد از پیروزی انقلاب به ثبت رسیده و پس از پایان جنگ ماشین آلات خود را وارد ایران کرده ، در سال 1370 اولین تولیدات محصولاتش را به بازار عرضه و تا به امروز در بازار داخل و در خارج از کشور نیز در حال فعالیت است.
در خصوص فعالیت های صادراتی شرکت کاچیران ، مشکلات و نحوه فروش محصولات و تاثیر نوسانات ارزی بر روی فعالیت های این شرکت با مدیر عامل این شرکت گفتگو شد
وی گفت : تصورِ من این است که شرکت کاچیران به طور مستقیم حدود 400 نفر و به طور غیرمستقیم حدود 10 هزار نفر شغل ایجاد کرده است . شرکت تولیدی چرخهای خیاطی کاچیران از نمونه شرکت هایی است که در زمینه اشتغال زایی خصوصا در صنایع پایین دست و کارگاه های کوچک یا بنگاه های اقتصادیِ کوچک خانگی تاثیر بسزایی دارد. ظرفیتِ تولید این شرکت نزدیک به 250 تا 300 هزار دستگاه چرخ خیاطی است که تمام نیازِ ایران را برآورده می کند. همچنین نزدیک به 20 درصدِ محصولِ تولیدی این شرکت به خارج از کشور صادر می شود.
مدیر عامل شرکت کاچیران عنوان کرد: محصولاتِ ما علاوه بر خانه ها در کارگاه های خیاطی یا کارخانه های کوچکِ سری دوزی نیز قابل استفاده است.
وی افزود: من به عنوان یک متخصصِ تولیدِ دستگاه های چرخ خیاطی بر این باور هستم که شرکت کاچیران یکی از مدرن ترین شرکت های تولید دستگاه چرخ خیاطی است، ماشین آلات ما در سال 1990 میلادی به کارخانه وارد شدند و شاید تا به امروز بعد از ما با این تکنولوژیِ مدرن کارخانه ای در سطح دنیا ایجاد نشده باشد.
کاچیران در ماه آینده محصول الکترونیکی عرضه می کند

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.