کشف ۳۰۵۰ چرخ خیاطی قاچاق
نویسنده خبر : مدیر سایت    
چهار شنبه 16 مرداد 1398
    
تعداد بازدید: 2654
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/5/16

کشف ۳۰۵۰ چرخ خیاطی و ۱۵۰ حلقه لاستیک قاچاق در دو روز گذشته در شهرری...

کشف ۳۰۵۰ چرخ خیاطی قاچاق
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران از کشف ۳۰۵۰ چرخ خیاطی و ۱۵۰ حلقه لاستیک قاچاق در دو روز گذشته در شهرری خبر داد
احمد جعفری نسب در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: هر مسافر می تواند معادل پنج هزار یورو و معادل آن با سایر ارز ها و ۱۵۰ گرم زیورالات همراه از کشور خارج کند که در خصوص خروج ارز و طلای قاچاق این اداره کل پرونده هایی تشکیل داده است.
وی گفت: در سه ماه ابتدای سال ۳۳ پرونده در خصوص ارز قاچاق تشکیل شد که متهمان به میزان ۱۷۴ میلیارد ریال جریمه شدند که پرونده ها در حال اجراست و در بحث خروج قاچاق طلا نیز ۱۲ فقره پرونده تشکیل شده است که در همین ارتباط متهمان ۱۷ میلیارد ریال جریمه شدند.
جعفری نسب با اشاره به اینکه بابت پرونده های قاچاق در دو ماه گذشته ۵۰ میلیارد ریال حکم صادر شده و بخشی وصول شده است به کشف ۳ هزار و ۵۰ چرخ خیاطی قاچاق به ارزش ۳۷ میلیارد ریال و کشف ۱۵۰ حلقه لاستیک به ارزش ۱۳ میلیارد ریال در دو روز گذشته در شهرری اشاره کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران گفت: براساس بررسی پرونده های این اداره کل در سه ماه گذشته بیشترین پرونده های احتکار به شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک و بیشترین پرونده های قاچاق به شهرستان شهرری اختصاص داشته است.

 

از   1   رای
3

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.